آگهی اعتبار دارد
نوع آگهی : رایـــگان
0ریال
تاریخ ثبت : 1396/08/30
تاریخ انقضا : 1397/09/20
تعداد بازدید ها : 848 نــفر


آگهی های ویژه
توليد فروش خدمات انواع اتصالات فيبر نوري

09125397319 - 88934247-8

بازدید : 106811 نـفر
فروش انواع رک دیواری وایستاده

09131622112

بازدید : 18334 نـفر
فروش رک -  DVR شرکت مهام 88982847

88982847-88982869

بازدید : 36706 نـفر

آگهی خود را در اینجا ثبت کنید درج آگهی
عکس پروفایل

دسته بندی این مطلب کامپیوتر>>خدمات شبكه


فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري


فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري
شرکت دلتابان نوين نگر با هدف ارائه راه حل هاي جامع و خدمات تخصصي در زمينه شبکه هاي فيبر نوري مبتني بر شبکه هاي کامپيوتري و مخابراتي آمادگي خود را در زمينه هاي فوق اعلام مي نمايد.
ارائه تمامی ملزومات و راهکارهای FFTx و سرویس فیبر نوری تا منازل FTTH از کم واحد تا ظرفیتهای بالا
ترمینال و تجهیزات GPON ،ONT ONU ، OLT ، GPON Routers روتر اصلی FTTH ترمینال GPON یا FTTO GPON ONU با پورت اترنت یک فیبر مبدل FTTH و انواع اسپلیتر فیبر نوری Fiber Optic Splitter
انواع کابل فیبر نوری داخل ساختمانی و خارج ساختمانی و انواع دراپ کابل جهت مصارف FTTH
Fiber Optic Drop Cable & Fiber Optic Indoor Cable & Fiber Optic Outdoor Cable OS1 OS2 OM2 OM3 OM4

واردات و فروش مديا کانورتور و شاسي مديا کانورتور معمولي و صنعتي در انواع مالتي مد و سينگل مد تا فاصله 120 کيلومتر باسرعت هاي 100/10 و 1000/100/10 در انواع تک کر و دو کر

ENTERRISE MEDIA CONVERTER & INDUSTRIAL MEDIA CONVERTER

واردات ، ساخت و فروش انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري در انواع Single Mode OS1 , OS2 و Multi Mode OM2 , OM3 , OM4 جهت استفاده در ديتا سنترها 10G با هر متراژ و کانکتور مورد نياز از قبيلFC , DIN, E2000 , ST , SC , MTRJ , LC مطابق با استانداردهاي جهاني

PATCH CORD & PIGTAIL

واردات ، ساخت و فروش انواع پچ پنل هاي فيبر نوري قابل نصب روي رک و ديوار و انواع مفصل فيبر نوري به همراه کاست

OCDF & CLOSURE

واردات و فروش انواع مبدل فيبر نوري تکي ، دوتايي و چهارتايي از قبيل DIN/DIN , FC/SC , ST/SC , MTR/MTRJ , LC/LC

ADAPTER

مشاوره ، طراحي ، نصب و نگهداري سيستمهاي فيبر نوري

بستر سازي (کانالسازي و ساخت منحول ) بر مبناي استانداردهاي مخابرات

جوش و تست انواع کابلهاي فيبر نوري

ساخت ملزومات مربوط به نصب شبکه هاي فيبرنوري در کانالها و حوضچه ها

ساخت و مشاوره و طراحي انواع لدرهاي طرح زيمنس SIEMENS و ان اي سي NEC
25 ميليمتري و 35 ميليمتري


نوین نگر | دلتابان نوین نگر هستم و شما و در حال تماشای آگهی فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر ن... هستید


نوین نگر | دلتابان نوین نگر
88934247-8
09331334247

دیگر آدرس های ما
ایران تهران ، خیابان ولیعصر، حد فاصل طالقانی و میدان ولیعصر، کوچه فیروزه، پلاک ۲۶ واحد 8

Web Site: http://www.novinnegar.com


هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.
عنوان بازدید انقضا


پیغام برای این آگهی
خانه ورود ثبت نام جستجو قوانین تماس با ما سرویس آگهی رایگان